منو

صدای رادیو رفسنجان، در تمام شهرستان شنیده خواهد شد

با تقویت فرستنده، تا چند ماه دیگر رادیو رفسنجان تمامی نقاط شهرستان را پوشش خواهد داد.

۰۹ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، در دیدار مدیر و عوامل تولیدی رادیو رفسنجان با فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان، صالحی مدیر این رسانه محلی با اشاره به سالروز شهادت امام جواد علیه السلام، حدیثی از این امام همام نقل کرد و گفت: این امام همام فرموده اند: «هرکس موقعیّت شناس نباشد جریانات، او را مى رباید و هلاک می‌شود».

وی در ادامه به معرفی رادیو رفسنجان و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این رسانه شنیداری در رفسنجان پرداخت و بیان کرد: در راستای تأکید رهبر معظم انقلاب بر جهاد تبیین، رادیو رفسنجان با اطلاع رسانی و فرهنگ سازی گام هایی را برداشته است که در این زمینه همکاری و مساعدت فرمانداری و سایر اداره‌های شهرستان را می‌طلبد.

صالحی در خصوص تقویت فرستنده رادیو رفسنجان گفت: تا چند ماه دیگر رادیو رفسنجان کل شهرستان را پوشش خواهد داد و بخش‌های مختلف شهرستان می‌توانند از این ظرفیت رسانه ای استفاده کنند.

رضایی فرماندار شهرستان رفسنجان، رسانه رادیو را تاثیرگذار دانست و گفت: با ارتقای دکل فرستنده رادیو رفسنجان و پوشش دهی مناطق مختلف شهرستان، تنوع بخشی برنامه‌ها و تزریق انگیزه و امید، رادیو موفق‌تر عمل خواهد کرد.

وی با تایید توانایی و تخصص عوامل برنامه ساز رادیو قول همکاری بیشتر با این رسانه داد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.