منو

توقیف خودرو و کشف بیش از ۹۳ کیلو تریاک در رفسنجان

جانشین فرمانده انتظامی رفسنجان از توقیف یک دستگاه خودرو و کشف ۹۳ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک در رفسنجان خبرداد.

۱۲ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سرهنگ “صادق نیک نفس” اظهار داشت: در پی اعلام یگان تکاوری ۱۱۳ راور مبنی بر تردد یک دستگاه خودرو در محور سرچشمه حامل مواد مخدر رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان رفسنجان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور “رفسنجان-سرچشمه” به یک پراید مشکوک شدند لیکن وی بدون توجه به اخطار پلیس اقدام به فرار نمود که پس از طی مسافتی راننده خودرو تعادل خود را از دست داده و خود را واژگون می‌شود.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از خودرو ۹۳ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف و متهم که تبعه افغانستان بود به دلیل شدت جراحات به بیمارستان انتقال و در بیمارستان فوت می نماید.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + ده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.