منو

آقای رستمی،شما رستم این میدان هستید!؟

جناب رستمی،نبرد در رفسنجان رستم میدان می خواهد آیا مرد میدان هستید؟!

۱۹ تیر ۱۴۰۱

تارنمای خبری ایستار/ پس از وقایع مضحک هفته گذشته که در آن وزیر صمت صرفا برای عکس یادگاری با جلالی و احمدی به رفسنجان آمد ، رستمی برای سر سامان دادن به اوضاع بی در و پیکر مجتمع مس رفسنجان به سراغ باشگاه مس رفته است.

اینکه مدیر عاملی سکاندار شرکت ملی صنایع مس شده که بدنبال شفاف سازی روندهای مدیریتی و گردش مالی مجتمع های شرکت ملی مس و شرکت ها و باشگاه های وابسته است امری نیکو و در خور ستایش است،اما اگر سکاندار جدید صنعت مس تصور آن دارد که این اصلاحات بی سرو صدا و کم هزینه است خیال باطلی در سر پرورانده است.

عمله تحت مدیریت مجتمع مس رفسنجان از ۷ سر ۵ سال پیش به ۷۰ سر بدل گشته که کمترین فایده را به مردم رفسنجان رسانده و بیشترین منفعت را در دامان باندهای سیاسی در جهت حفظ صندلی مدیریتی خود گذاشته است.

چالش امروز شما با مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان بر سر عدم تمکین باشگاه برابر بودجه تعیین شده تنها قطره ای است از دریای منافع انحصاری در دست این باند است.
حقیقت ماجرا این است که برای سر سامان دادن به این اوضاع بی سامان به جای رفتن سراغ شاخه ها راهی جز تغییر کلان در راس مجتمع وجود ندارد.

شبکه سیاسی اقتصادی و رسانه ای چنان در هم تنیده و متکی بر گردش های مالی کلان است که تغییر و فشار بر یک مهره تغییری در کلیت ماجرا ایجاد نخواهد کرد.

شخص شما اگر حقیقتا به دنبال اصلاح امور است رو به صحبت شفاف با مردم شهر و اقدامات قاطع آورد که بدون تردید مردم فهمیم رفسنجان تشنه شنیدن حقایق پشت پرده و برخورد با سیاست بازان و حامیان رپورتاژی آن هستند .

جناب آقای رستمی اگر خیال مسامحه و یا سیاسی کاری با این دار و دسته را دارید از راهی که آمدید بازگردید که این جماعت بر سر منافع خود لحظه ای با شما سازش نخواهند کرد.

دعوای این دارو دسته بر سر ۱۰۰ یا ۲۰۰ میلیارد تومان نیست اینان خواب انحصار مادم العمر مدیریت معدن مس سرچشمه را در سر می پرورانند و برای حفظ آن از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

تا زمانی که شما در راستای منافع مردم رفسنجان قدم بردارید بدون لحظه ای تردید ما را در کنار خود خواهید یافت و اگر از آن منحرف شوید با شما همان خواهیم کرد با اینان می کنیم.

خلاصه کلام آنکه جناب رستمی،نبرد رفسنجان رستم میدان می خواهد و ان شاءالله شما رستم این میدان هستید.

والسلام

یادداشت :ابوذر فداکار

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.