منو

وزیر اقتصاد: از خام‌فروشی در هر سطحی باید جلوگیری کرد

وزیر اموراقتصاد و دارایی گفت: زنجیره‌های پایین دستی در کشور و استان کرمان باید تکمیل شود تا از خام فروشی در هر سطحی جلوگیری کرد.

۲۲ تیر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ،سیداحسان خاندوزی وزیر اموراقتصاد و دارایی عصر امروز در همایش معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری استان کرمان اظهار داشت: مسئله به هم‌رسانی فرصت‌های سرمایه‌گذاری از یک سو و اشخاص توانمند اقتصادی از سوی دیگر یک مبحث مهم است که باید از تمام ظرفیت‌ها برای این به هم‌رسانی استفاده کرد.

وی با بیان اینکه استان کرمان به‌دلیل همگرایی خوبی که بین سیاست‌گذاران و نیروهای اقتصادی وجود داشته در تکمیل زنجیره ارزش افزوده و ایجاد اشتغال و کاهش خام فروشی موفق بوده، گفت: با این وجود همچنان ظرفیت‌هایی وجود دارد که باید بالفعل شوند.

وزیر اموراقتصاد و دارایی افزود: در وزارت اقتصاد و دارایی این آمادگی را داریم که از روش‌های مختلف به توسعه منطقه‌ای و توسعه استان کرمان کمک کنیم.

وی با بیان اینکه زنجیره‌های پایین دستی در کشور و استان کرمان باید تکمیل شود، ادامه داد: از خام‌فروشی در استان کرمان و کشور در هر سطحی باید جلوگیری کرد تا از این مسئله روز به روز کاسته شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − نه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.