منو

استاندارکرمان:نظام کنترل پروژه‌های استان راه‌اندازی شود

محمد مهدی فداکار در اختتامیه همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان عنوان کرد:یکی ضرروت های استان کرمان راه‌اندازی نظام کنترل پروژه ها است.

۲۳ تیر ۱۴۰۱

 

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار عصر ۲۳ تیر ماه در آیین اختتامیه همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری توسعه استان کرمان در محل دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته(هایتک)، ظرفیت‌های توسعه‌ای استان را برشمرد و گفت: دانشگاه‌ها و نیروی انسانی از ظرفیت‌های بزرگ استان محسوب می‌شوند.

وی، افزود: مهمترین شرکت‌ها آنهایی هستند که نیروی انسانی توسعه یافته دارند و برگزاری چنین همایش‌هایی به توسعه فضای توسعه کمک می‌کند.

استاندار کرمان ادامه داد: توسعه به یک‌ انرژی و انگیزه نیاز دارد و با برگزاری همایش‌ها، فضا برای امر توسعه فراهم می‌گردد.

فداکار ظرفیت‌سازی استارت‌آپ‌ها در استان را مورد تاکید قرار داد و گفت: شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی باید پای کار توسعه استان باشند.

استاندار کرمان از تفاهم اولیه برای تاسیس شرکتی جهت تامین مالی پروژه‌های استان با سهامداری شرکت‌های بزرگ به ارزش اولیه ۵۰۰ میلیارد تومان خبر داد و گفت: اولین کار این شرکت بحث اکتشاف است.

فداکار از ضرورت راه‌اندازی نظام کنترل پروژه های استان به مسئولیت اتاق بازرگانی به منظور پشتیبانی و رصد پروژه های بزرگ استان نام برد.

براساس این گزارش، استاندار کرمان همچنین از نمایشگاه جانبی این همایش و غرفه‌های شرکت سنگ آهن گهرزمین، فولاد سیرجان ایرانیان، مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان، شرکت صنعتی معدنی گل گهر، شهرداری سیرجان، شهرداری کرمان، پارک علم و فناوری استان و مرکز خدمات سرمایه گذاری دیدن کرد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.