منو

سفر رئیس جمهور به استان کرمان فردا قطعی می‌شود

استاندار کرمان از احتمال سفر هیئت دولت در هفته جاری به استان کرمان خبر داد و گفت: سفر رئیس جمهور به استان کرمان فردا قطعی می‌شود.

۰۱ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار ظهر امروز در چهارمین جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کرمان چهارمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کرمان در سال جاری که با حضور اعضای این شورا در محل سالن شهید مرتضوی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان کرمان به‌ویژه در جنوب استان و در حوزه صنعت و معدن زیاد است.

وی با بیان اینکه مطالعات فرصت‌های سرمایه‌گذاری در جنوب استان کرمان با وجود فرصت‌های بالای سرمایه‌‌گذاری انجام نشده است، گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان باید اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهد.

استاندار کرمان با اشاره به سرمایه‌گذاری خارجی یک میلیارد دلاری در یکی از طرح‌ها بیان کرد: 600 میلیون دلار از تجهیزات این طرح به گمرک رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه عدم توسعه متوازن در یک شهرستان به هیچ وجه قابل قبول نیست، گفت: تصمیمات باید براساس قوانین، مقررات و کارهای کارشناسی اتخاذ شود و دلیلی ندارد که شورای برنامه ریزی استان، تصمیمی به نفع یک شهرداری بگیرد.

فداکار از احتمال سفر هیئت دولت در هفته جاری به استان کرمان خبر داد و افزود: سفر رئیس جمهور به استان کرمان فردا قطعی می‌شود و مدیران استان با وزرای مربوطه خود هماهنگی لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در استان کرمان بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در همه مراسم و جلسات تاکید کرد و افزود: سرعت انتشار سویه جدید بیش از سویه های قبلی است.

استاندار کرمان با اشاره به وجود 13 شهرستان با وضعیت قرمز کرونایی در استان کرمان بیان کرد: در این شرایط رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تزریق دوز یادآور واکسن کرونا اهمیت ویژه‌ای دارد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.