۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=9926


سفر رئیس جمهور به استان کرمان فردا قطعی می‌شود

استاندار کرمان از احتمال سفر هیئت دولت در هفته جاری به استان کرمان خبر داد و گفت: سفر رئیس جمهور به استان کرمان فردا قطعی می‌شود.

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار ظهر امروز در چهارمین جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان کرمان چهارمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کرمان در سال جاری که با حضور اعضای این شورا در محل سالن شهید مرتضوی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان کرمان به‌ویژه در جنوب استان و در حوزه صنعت و معدن زیاد است.

وی با بیان اینکه مطالعات فرصت‌های سرمایه‌گذاری در جنوب استان کرمان با وجود فرصت‌های بالای سرمایه‌‌گذاری انجام نشده است، گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان باید اقدامات لازم در این زمینه را انجام دهد.

استاندار کرمان با اشاره به سرمایه‌گذاری خارجی یک میلیارد دلاری در یکی از طرح‌ها بیان کرد: 600 میلیون دلار از تجهیزات این طرح به گمرک رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه عدم توسعه متوازن در یک شهرستان به هیچ وجه قابل قبول نیست، گفت: تصمیمات باید براساس قوانین، مقررات و کارهای کارشناسی اتخاذ شود و دلیلی ندارد که شورای برنامه ریزی استان، تصمیمی به نفع یک شهرداری بگیرد.

فداکار از احتمال سفر هیئت دولت در هفته جاری به استان کرمان خبر داد و افزود: سفر رئیس جمهور به استان کرمان فردا قطعی می‌شود و مدیران استان با وزرای مربوطه خود هماهنگی لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در استان کرمان بر لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در همه مراسم و جلسات تاکید کرد و افزود: سرعت انتشار سویه جدید بیش از سویه های قبلی است.

استاندار کرمان با اشاره به وجود 13 شهرستان با وضعیت قرمز کرونایی در استان کرمان بیان کرد: در این شرایط رعایت فاصله گذاری اجتماعی و تزریق دوز یادآور واکسن کرونا اهمیت ویژه‌ای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 6 =