منو

بازگشایی سینما گلستان امین رفسنجان با رعایت کامل اصول بهداشتی

۰۷ تیر ۱۳۹۹

به گزارش #ایستار؛ رئیس سینما گلستان امین با اشاره به اصول بهداشتی انجام شده در سینما بیان کرد:
مجموعه گلستان امین تمام تلاش خود را در جهت سلامت مردم انجام داده از جمله ورودی هرسالن دستگاه ضدعفونی پدالی قرار داده است .بعد از اتمام هر سانس با دستگاه ضدعفونی سالن ضدعفونی و برای سانس بعد اماده می شود‌.

وی در زمینه ظرفیت سالن های سینما تاکید کرد:
باتوجه به قانون ظرفیت هر سالن پنجا درصد است در واقع یکی در میان میتوانند از صندلی های سالن استفاده کنند. اما برای اطمینان از سلامت مردم شهرستان تقریبا از ۳۰ درصد (دو در میان) ظرفیت سالن استفاده خواهیم کرد. استفاده از ماسک برای ورود به سالن اجباری است. همچنین برای فاصله گذاری صف خرید بلیط، نشانه گذاری انجام داده ایم که فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود.

رئیس سینما امین هزینه بلیط سینما را با توجه به این که سینما امین جز سینماهای ممتاز کشور است عنوان کرد:
هزینه بلیط سینماهای ممتاز کشور ۱۶ هزار تومان در سال ۹۹ است اما گلستان امین همچنان از تعرفه ی سال ۹۸ استفاده میکند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.