منو

دعوای خانوادگی بر سر ارث در رفسنجان به قتل انجامید

فرمانده انتظامی رفسنجان گفت: به دنبال دعوای قدیمی بر سر ارث و میراث بین ۲ خانواده در این شهرستان، بامداد امروز (پنجشنبه) این دعوا با شلیک گلوله اسلحه شکاری همراه بوده و به قتل جوان یکی از این خانواده ها انجامید.

۲۰ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود ساعت ۲ بامداد امروز دو پسر خاله با هم در جایی قرار ملاقات می گذارند امّا یکی از آنان با اسلحه شکاری، دیگری را به قتل می رساند.

وی با بیان اینکه منشا این قتل دعوای خانوادگی و بر سر ارث و میراث بوده است اظهارداشت: این ۲ خانواده همسایه بودند و مدت ها بر سر ارث و میراث دعوا داشتند.

سرهنگ نجفی بیان کرد: قاتل جوان مجرد و مقتول هم جوان متاهل بود که قاتل شناسایی شده و عملیات دستگیری در حال اقدام است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.