۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=10207


در راستای بودجه تعیین شده حرکت می‌کنیم

مجید زیندینی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان در خصوص بودجه باشگاه گفت: بر اساس بودجه تعیین شده حرکت می کنیم.

به گزارش ایستار،مجید زیندینی مدیر عامل باشگاه  فرهنگی و ورزشی صنعت مس رفسنجان اذعان کرد: میزان فعالیت و برنامه ریزی ما در چهار چوب بودجه ای می باشد که از سوی شرکت ملی صنایع مس ایران تعیین شده است و بر همین اساس مجموعه باشگاه خود را مکلف به رعایت این موضوع می‌داند.
زیندینی گفت: همه ما در یک مجموعه هستیم و همانطور که در زمان موفقیت از راس مجموعه آغاز و تا کوچکترین عضو آن دخیل هستند در شکست و عدم کسب نتیجه نیز همه دخیل هستیم و خوشبختانه همه برای موفقیت و پیروزی تلاش می کنند.
وی با توجه به اینکه مسائلی از این قبیل را داخلی دانستند،گفت: خوشبختانه مجموعه مدیریتی شرکت ملی صنایع مس ایران در حوزه مسولیت های اجتماعی نگاه حمایتی خاصی دارند.

زیندینی ضمن تشکر از دکتر رستمی مدیرعامل و اعضای محترم هیأت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران خواست با توجه به حضور تیم های مس در سطح حرفه‌ای ورزش کشور در صورت لزوم نگاه حمایتی ویژه تری داشته باشند.

وی در پایان گفت: مجموعه باشگاه مس رفسنجان در کنار ایجاد انگیزه و شادابی اجتماعی تمام تلاش خود را برای سربلندی و عزت مردم، هواداران و کارگران عزیز صنعت مس ایران به کار خواهدگرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − ده =