منو

استاندار کرمان: کرمان درگیر مباحث امنیتی و انتظامی مبارزه با مواد مخدر است

استاندار کرمان گفت: کرمان در حوزه مبارزه با موادمخدر با مباحث امنیتی انتظامی درگیر است و باید جور همه کشور را در این حوزه به دوش بکشد.

۲۶ مرداد ۱۴۰۱

پیرو سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان کرمان و دستور اکید رئیس جمهور مبنی بر راه‌اندازی مرکز ماده ۱۶ بانوان، هماهنگی‌ها و تقسیم‌بندی‌های لازم از سوی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان انجام گرفت.

در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان که به ریاست استاندار و با حضور قائم‌مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر برگزار شد،

استاندار کرمان در این نشست بر مبارزه جدی با قاچاق مواد مخدر تاکید کرد.

محمد مهدی فداکار گفت: اجازه قاچاق مواد مخدر از راه کرمان را نمی‌دهیم. کرمان در نزدیکی مرزهای شرقی است و در این زمینه باید جور همه کشور در این حوزه را به دوش بکشد.

احمد دهقانی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز عنوان کرد: شرایط برای اجرای سریع مرکز ضروری و مهم ماده ۱۶ بانوان در کرمان فراهم است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + ده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.