منو

کرونا در استان کرمان شعله کشید؛ صعودی شدن شیوع کرونا در استان کرمان/ ۱۲ شهرستان قرمز شد

کرونا در حالی در استان کرمان شعله کشید که ۱۲ شهرستان استان بار دیگر قرمز شد.

۲۹ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،طی هفته اخیر کرونا بار دیگر در استان کرمان افزایش یافته است، این در حالی بود که هفته قبل وضعیت شیوع کرونا در استان روند نزولی یافته بود و تعداد شهرستان قرمز کاشته شده و بیشتر شهرستان‌ها در وضعیت نارنجی و زرد بودند.

اما طبق آخرین نقشه کرونایی استان کرمان هم اکنون منوجان، نرماشیر، کرمان، ارزوئیه، بافت، بردسیر، راور، سیرجان، #رفسنجان، انار، کوهبنان، زرند در وضعیت قرمز و خطرناک قرار گرفته‌اند.

رابر، جیرفت، بم، رودبار و قلعه گنج نیز در وضعیت نارنجی قرار دارند و تنها فهرج، ریگان، عنبرآباد، فاریاب، کهنوج و شهربابک در وضعیت زرد قرار دارند.

برگزاری مراسم‌های با تجمعات زیاد، عدم استفاده از ماسک، عدم رعایت دستور العملهای بهداشتی و عدم وجود نظارت جدی و عدم استقبال مردم از تزریق واکسن دز سوم و چهارم در این زمینه دلیل اصلی ادامه شیوع این ویروس در کرمان است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.