منو

مسئول موکب خاتم الانبیا ٕ (ص) رفسنجان:طرح «احرار حسینی »اجرا خواهد شد

علی میر بابایی تاکید کرد:در اربعین امسال هم همانند سال ۱۳۹۹ طرح ازاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد در قالب طرح «احرار حسینی » اجر خواهدشد.

۰۲ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، علی میر بابایی مسئول موکب خاتم الانبیا ٕ (ص) رفسنجان در نشست خبری اذعان کرد:خوشبختانه امسال توانستیم با برپایی موکب غدیر در روز عید غدیر خم با توزیع ۴۵ هزار پرس غذای گرم و سبد کالا در خدمت مردم باشیم .

علی میر بابایی افزود:در سالروز رحلت حضرت زینب (س)با حضور ۱۹ نفر از خادمین موکب خاتم الانبیا ٕ (ص) رفسنجان در سوریه سبد کالا و غذای گرم در بین ساکنین شهرک های شیعه نشین توزیع شد .

میربابایی اذعان کرد:با برپایی چایخانه در حرم امام رضا (ع) به مدت چهار روز در ایام ولادت علی بن موسی الرضا (ع)میزبان زائران بودیم .

وی گفت:خادمین موکب در سیل اخیر با طبخ روزانه ۳هزار پرس غذای ،حمل و نقل خاک برای جلوگیری از ورود آب به منازل شهروندان و تخلیه آب از منازل در کنار شهروندان حضور داشتند .

مسئول موکب خاتم الانبیا ٕٕ (ص)عنوان کرد:در اربعین امسال هم با توزیع روزانه ۳۰هزار پرس غذا گرم و میان وعده(به همت صنف قنادان) در خدمت زائران سید الشهدا خواهیم بود .

علی میر بابایی افزود:در اربعین امسال همانند سال ۱۳۹۹ طرح ازاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد در قالب طرح «احرار حسینی » اجر خواهدشد.

وی در آخر گفت:در بحث فرهنگی طرح نایب الشهید به نیابت از شهدای رفسنجان توسط خادمین موکب انجام خواهد شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.