۰۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=10275


مدیرکل سازمان تامین اجتماعی در فسنجان: بهره برداری ۲۰ کلینیک تخصصی و فوق تخصصی تا پایان سال جاری در کشور

میر هاشم موسوی با اشاره به این بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ۲۰مرکز تامین اجتماعی در سطح کشور به ۳۹۳مرکز افزایش یافت ، گفت:در پایان سال جاری بیش از ۲۰ کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در کشور به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایستار، در اولین روز از هفته دولت پلی کلینیک تامین اجتماعی شهرستان رفسنجان به مساحت 4هزار متر مربع در سه طبقه به اعتبار 130میلیارد تومان از اعتبارات سازمان تامین اجتماعی به بهره برداری رسید ‌‌‌.

این پلی کلینیک در شهرستان با 40 پزشک و پرستار در دوشیفت صبح و عصر به 150هزار بیمه شده اصلی و تبعی خدمات ارائه میدهد .

سید میر هاشم موسوی مدیرکل تامین اجتماعی در حاشیه افتتاح پلی کلینیک تامین اجتماعی رفسنجان به مناسبت هفته دولت اذعان کرد:در هفته به همراه معاونین سازمان تامین اجتماعی از استان های محروم کشور در راستای ارزیابی خدمت در مانی بازدید خواهیم کرد که در جهت تقویت و توسعه خدمات درمانی به بیمه شدگان اقداماتی انجام شود.

وی با اشاره به این بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ۲۰مرکز تامین اجتماعی در سطح کشور به ۳۹۳مرکز افزایش یافت ،افزود:در هر شهر بر اساس سطح بندی تعداد افراد بیمه شده در مانگاه های تخصصی ،فوق تخصصی و بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی احداث میشود که هم اکنون در شهر رفسنجان پلی کلینیک تامین اجتماعی روزانه ۸۰۰ الی ۱۰۰۰نفر مراجعه کننده دارد که تمامی خدمات را به بیمه شدگان رایگان ارائه میدهد.

وی عنوان کرد:در پایان سال جاری بیش از ۲۰ کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در کشور به بهره برداری خواهد رسید .

میر هاشم موسی با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی با پنجاه هزار مرکز خرید راهبری خدمات سلامت قرار داد دارد که بیمه شدگان از این مراکز هم علاوه بر مراکز مستقیم خدمات دریافت کنند ،گفت: در تلاش هستیم با رویکرد توسعه مراکز درمانی در سطح کشور بتوانیم پرداخت را از جیب مردم در ارائه خدمات درمانی کاهش دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 7 =