۰۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=10359


استاندار کرمان:دانشجویان با اطلاعات صحیح وقایع را تحلیل کنند

محمد مهدی فداکار استاندارکرمان در جمع دانشجویان گفت: دانشجویان باید تحلیل درست از حوادث و وقایع داشته باشند و یکی از ضروریات تحلیل درست نیز داشتن اطلاعات است که اگر اطلاعات غلط باشد هر چقدر اصول تحلیل را یاد داشته باشیم به تبع آن به بیراهه خواهیم رفت.

 

به گزارش ایستار ، محمد مهدی فداکار استاندارکرمان در جمع دانشجویان گفت: دانشجویان باید تحلیل درست از حوادث و وقایع داشته باشند و یکی از ضروریات تحلیل درست نیز داشتن اطلاعات است که اگر اطلاعات غلط باشد هر چقدر اصول تحلیل را یاد داشته باشیم به تبع آن به بیراهه خواهیم رفت.

به گزارش ایستار،محمد مهدی فداکار شامگاه دوشنبه ۷ شهریور در جمع دانشجویان طرح «حامیم » در محل دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد:دانشجویان با ورود به دانشگاه وارد یک مجموعه ای با اندیشه های مخالف و متفاوت می شوند که لازم است اطلاعات خود را در حوزه هایی که می خواهند بحث کنند، به روز نمایند.

فداکار در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان در بحث اقتصاد و شکاف توسعه ای بین شمال و جنوب استان گفت: یکی از چالش‌های استان کرمان عدم توازن در توسعه استان است و همچنین بیش از ۸۹ درصد از نیروی انسانی شاغل در حوزه صنعت استان در شمال استان قرار دارد و درحوزه جنوب بیشتر بحث کشاورزی است که با تغییر الگوی کشت در جنوب و حذف ارز ترجیحی پیشرفت زیادی در امنیت غذایی محصولات دانه های روغنی خواهیم داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 5 =