منو

رییس کل دادگستری استان کرمان: حمایت دستگاه قضایی از طرح های طرد اتباع بیگانه غیرمجاز

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: دستگاه قضایی استان کرمان از طرح های طرد اتباع بیگانه غیرمجاز با جدیت پشتیبانی کرده و دستورات لازم را صادر و برای اجرا به ضابطان ارائه می کند.

۰۹ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی  در بخش کشکوئیه رفسنجان بیان کرد: یکی از مشکلات شهرستان رفسنجان و بخش های اطراف آن موضوع تردد اتباع است.

وی با اشاره به این مطلب که تردد افرادی که در طرح های ساماندهی اتباع بیگانه ثبت نام کرده اند، مشکلی ندارد و باید نظارت های لازم به آنها اعمال گردد، اظهارداشت: طرد افرادی که در این طرح ثبت نام نکرده اند و غیرمجاز شناخته می شوند، آغاز شده و امیدواریم با طرد آنها وضعیت شاخص های امنیتی ارتقاء یابد.

رییس کل دادگستری استان کرمان به آمار ورودی پرونده ها به حوزه قضایی کشکوئیه اشاره کرد و گفت: به صورت میانگین ماهانه 105 پرونده به این حوزه قضایی وارد و به همین میزان رسیدگی می شود و این حوزه قضایی وضعیت نسبتا خوبی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین حمیدی اظهارداشت: از ویژگی های برجسته حوزه قضایی کشکوئیه، ابلاغ 100 درصدی اوراق قضایی به صورت الکترونیک است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + یازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.