۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=10394


رئیس سازمان تبلیغات رفسنجان :تبدیل مساجد به سنگر های اجتماعی با جریان سازی فرهنگی

حجت الاسلام نقیب پور عنوان کرد:متاسفانه مساجد ما فقط به نماز خانه تبدیل شدند که با تقسیم کردن شهر رفسنجان به هشت منطقه در صدد هستیم با ایجاد جریان های فرهنگی در هر منطقه مساجد را به سنگر ها و پایگاه های اجتماعی تبدیل کنیم.

ه گزارش ایستار ؛ صبح امروز حجت الاسلام نقیب پور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رفسنجان در نشست صمیمی با اصحاب رسانه رفسنجان اذغان کرد:جنس کار سازمان تبلیغات اسلامی و رسانه یکی است کار ما تبلیغ دین از طریق مساجد ،هیات های مذهبی،دارالقرآن ها و اعزام طلبه ها به مناطق مورد نیاز و کار شما اطلاع رسانی اخبار سیاسی،اجتماعی و فرهنگی است .

وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات سازمان تبلیغات اسلامی گستردگی حیطه خدمت رسانی اش است ،افزود:یکی از اهداف جدید سازمان تبلیغات اسلامی رفسنجان شبکه سازی جریان های فرهنگی است که کارهای فرهنگی توسط ائمه جماعت و دیگر افراد در مساجد ، دار القرآن ها و دیگر مکان های مذهبی انجام میشود انتشار یابند که موج جدید فرهنگی در شهر جریان پیدا کند.

حجت الاسلام نقیب پور در ادامه عنوان کرد:متاسفانه مساجد ما فقط به نماز خانه تبدیل شدند که با تقسیم کردن شهر رفسنجان به هشت منطقه در صدد هستیم با ایجاد جریان های فرهنگی در هر منطقه مساجد را به سنگر ها و پایگاه های اجتماعی تبدیل کنیم .

رئیس سازمان تبلیغات افزود:تاسف دیگر این است که موسسات قرآنی شهر رفسنجان به ثبت نرسیده اند با تشکیل شورای عالی قرآنی در صدد ساماندهی و ثبت آنها هستم.

وی در آخر با توجه به اینکه ده موکب از رفسنجان به همراه ۱۳طلبه به کربلا معلی اعزام شدند،گفت: یکی از برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی در روز اربعین پیاده روی جاماندگان اربعین به سمت امام زاده سید غریب است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 9 =