منو

باید از شیوه های نوین برای مقابله با #آسیبهایاجتماعی استفاده کرد

اگر آسیب های تحول یافته در جامعه باقی بماند در آینده امکان رفع این آسیب ها دیگر وجود نخواهد داشت.

۰۸ تیر ۱۳۹۹

دکتر برزگر روانشاس در گفت و گو با ایستار در خصوص کارآیی مصوبات جلسه کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان رفسنجان که صبح امروز در فرمانداری برگزار شد، با اشاره به نوع تحولات اجتماعی مختلف و چهره های جدید آسیب های اجتماعی در جامعه اظهار داشت: باید در وضعیتی که ایجاد شده #شیوههاینوینی را در جهت کاهش و پیشگیری از آسیب های اجتمایی در جامعه مورد استفاه قرار داد و شیوههایسنتی از جمله ساختن فیلم و همایش های مردمی #تاثیر_جزئی در جامعه ایجاد خواهد کرد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: بسیاری از بستر سازی هایی که در این خصوص انجام می شود، برای آینده_دور می باشد اما مسئولان باید آینده نزدیک و اکنون را نیز در نظر بگیرند. زیرا اگر این آسیب های تحول یافته در جامعه باقی بماند در آینده امکان رفع این آسیب ها دیگر وجود نخواهد داشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.