۱۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=10412


ثبت نام ۴۹۱ هزار دانش آموز در مدارس استان کرمان

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان از ثبت نام ۴۹۱ هزار دانش آموز در مدارس استان خبر داد و گفت: کرمان رتبه دوم کشور را در ثبت نام به خود اختصاص داده است.

او افزود: دستگاه‌هایی مانند دانشگاه علوم پزشکی و پلیس راهور در بحث نظارت بر سرویس مدارس و بهداشت مدارس می‌توانند آموزش و پرورش استان کرمان را یاری کنند.

رضایی با بیان اینکه جشن بازگشایی مدارس در تمامی مدارس استان برگزار می‌شود افزود: با توجه به همزمانی بازگشایی مدارس با ایام ماه صفر زنگ بازگشایی مدارس زنگ ورزش‌های زورخانه‌ای است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به ارسال تمامی کتب درسی دانش آموزان به شهرستان‌ها و مناطق استان بر توزیع به موقع کتب درسی قبل از سال تحصیلی جدید تاکید کرد.

رضایی با بیان اینکه در برابر تحصیل تک تک دانش آموزان مسئول هستیم گفت: تلاش جدی در راستای پوشش تحصیلی حداکثری دانش آموزان ضروری است.

او ساماندهی فرم لباس مدارس بر اساس نرخنامه اعلامی را ضروری دانست و گفت: با مدارسی که خارج از نرخنامه فرم لباس مدارس اقدام کنند و هزینه اضافی به خانواده‌ها تحمیل کنند برخورد قانونی می‌شوند.

او با بیان اینکه مدرسه حریم و حرمت دارد گفت: قوانین ورود و خروج افراد به مدرسه را در محل ورودی مدرسه نصب کنید.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان ساماندهی نیروی انسانی بر اساس واقعیت‌ها را ضروری دانست و بر اختصاص دبیر و آموزگار برای تمامی کلاس‌های درس در روز اول مهر ماه تاکید کرد.

رضایی بر تدوین اطلس آموزی و اداری در ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان متناسب با فرصت‌ها و تهدید‌ها تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + سه =