منو

ثبت نام ۴۹۱ هزار دانش آموز در مدارس استان کرمان

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان از ثبت نام ۴۹۱ هزار دانش آموز در مدارس استان خبر داد و گفت: کرمان رتبه دوم کشور را در ثبت نام به خود اختصاص داده است.

۱۵ شهریور ۱۴۰۱

او افزود: دستگاه‌هایی مانند دانشگاه علوم پزشکی و پلیس راهور در بحث نظارت بر سرویس مدارس و بهداشت مدارس می‌توانند آموزش و پرورش استان کرمان را یاری کنند.

رضایی با بیان اینکه جشن بازگشایی مدارس در تمامی مدارس استان برگزار می‌شود افزود: با توجه به همزمانی بازگشایی مدارس با ایام ماه صفر زنگ بازگشایی مدارس زنگ ورزش‌های زورخانه‌ای است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به ارسال تمامی کتب درسی دانش آموزان به شهرستان‌ها و مناطق استان بر توزیع به موقع کتب درسی قبل از سال تحصیلی جدید تاکید کرد.

رضایی با بیان اینکه در برابر تحصیل تک تک دانش آموزان مسئول هستیم گفت: تلاش جدی در راستای پوشش تحصیلی حداکثری دانش آموزان ضروری است.

او ساماندهی فرم لباس مدارس بر اساس نرخنامه اعلامی را ضروری دانست و گفت: با مدارسی که خارج از نرخنامه فرم لباس مدارس اقدام کنند و هزینه اضافی به خانواده‌ها تحمیل کنند برخورد قانونی می‌شوند.

او با بیان اینکه مدرسه حریم و حرمت دارد گفت: قوانین ورود و خروج افراد به مدرسه را در محل ورودی مدرسه نصب کنید.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان ساماندهی نیروی انسانی بر اساس واقعیت‌ها را ضروری دانست و بر اختصاص دبیر و آموزگار برای تمامی کلاس‌های درس در روز اول مهر ماه تاکید کرد.

رضایی بر تدوین اطلس آموزی و اداری در ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان متناسب با فرصت‌ها و تهدید‌ها تاکید کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.