منو

دو پل جدید شهری در رفسنجان افتتاح شد

آیین افتتاح دو پل جدید الاحداث شهرداری رفسنجان؛پل امام حسین(ع ) و پل تقاطع بزرگراه خلیج فارس و جمهوری برگزار شد.

۱۰ آبان ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، با حضور  آیت‌اللهی موسوی معاون عمرانی استاندار کرمان، فرماندار رفسنجان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دو پل جدید شهری صبح امروز به بهره‌برداری رسید.

پل امام حسین(ع) به مساحت ۵۵۰ مترمربع و اعتبار ۴۳ میلیارد ریال بر روی بلوار امام حسین(ع) و پل تقاطع بزرگراه خلیج فارس و بلوار جمهوری به مساحت ۷۵٠ مترمربع و اعتبار ۴۵ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیدند.

به گفته معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان، پل امام حسین(ع) ظرف مدت ۲۷ روز و پل تقاطع بزرگراه خلیج فارس و جمهوری در مدت ۲۸ روز احداث شده‌اند.

سید علی پورباقری افزود: با توجه به سیل مردادماه امسال، دهنه و دبی این پل‌ها بالاتر از میزان پل‌های قبلی شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − شش =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.