منو

جانشین فرمانده کل انتظامی:سردار سلیمانی الگوی ولایتمداری بود

جانشین فرمانده کل انتظامی با اشاره به اینکه راه شهدا ادامه دارد گفت: شهید سردار سلیمانی الگوی واقعی ولایتمداری بود.

۱۴ آبان ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سردار قاسم رضایی صبح شنبه با حضور در گلزار شهدای کرمان گفت: شهید سلیمانی سرمایه‌ای بزرگ برای انقلاب بود و بعد از شهادتش نیز به الگوی جوانان تبدیل شده است و راهش ادامه دارد.

وی عنوان کرد: حاج قاسم مطیع امر ولایت و الگوی واقعی ولایتمداری بود.

وی با اشاره به لزوم توجه به مکتب سلیمانی افزود: اخلاص بزرگترین خصوصیت این شهید و نیتش همیشه تقرب به خداوند بود و همین مساله هم موجب محبوبیتش شده است.

جانشین فرمانده کل انتظامی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های خوب این شهید دشمن ستیزی بود به طوری که آمریکا را به زانو در آورد و البته کارهایش را به نمایش نمی‌گذاشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.