منو

مدیرکل انتقال خون استان کرمان: آنفلوانزا از تعداد اهدا کنندگان خون در کرمان کاسته است

مدیرکل انتقال خون استان کرمان گفت: شیوع آنفلوانزا در کرمان موجب کاهش میزان اهدا خون شده است.

۱۵ آبان ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ،ایرج شکوهی مدیرکل انتقال خون استان کرمان بیان کرد: با توجه به افزایش شیوع آنفلوانزا در جامعه تمایل اهدا کنندگان خون برای اهدا خون کاهش یافته و همین امر موجب کاهش ذخایر خون استان شده است.

وی گفت: افراد مبتلا به سرما خوردگی و آنفلوانزا هیچ محدودیتی برای اهدا خون ندارند و با توجه به کاهش ذخایر خونی از مردم می‌خواهیم همکاری لازم را برای تأمین ذخایر خونی انجام دهند.

مدیرکل انتقال خون استان کرمان افزود: به همه گروه‌های خونی از جمله گروه خونی منفی نیاز داریم و همه پایگاه‌ها نیز آماده ارائه خدمت به همشهریان هستند.

در آخر  با اشاره به جمعیت بالای بیماران تالاسمی در کرمان و بروز حوادث جاده‌ای در استان گفت: تأمین نیازهای خونی استان به همراهی مردم نیاز دارد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.