منو

فرماندار رفسنجان : نگاه رفسنجانی ها باید صنعتی تر شود

حسین رضایی اذعان کرد:انتظار میرود در رفسنجان نگاه ها صنعتی تر شود و شهر به سمت صنعتی شدن پیش رود و از تک محصولی بودن خارج شود.

۱۶ آبان ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ، همایش تجلیل از سیمان ماهان به عنوان واحد نمونه معدنی استان کرمان با حضور مسئولان شهرستان رفسنجان  در هتل هیلان برگزار شد.

فرماندار رفسنجان در این همایش با اشاره به اینکه ۳ هزار کارگر در بخش صنعت داریم که بیش از  ۲۰۰ هزار نفر آنها رفسنجانی هستند ،اذعان کرد: انتظار میرود در رفسنجان نگاه ها صنعتی تر شود و شهر به سمت صنعتی شدن پیش رود و از تک محصولی بودن خارج شودو همچنین سرمایه گذاری در حوزه آهک برای ۴۰ الی ۵۰ نفر اشتغالزایی خواهد کرد.

فرماندار تصریح کرد : حفظ صنعت واجب است، کار خوبی که سیمان ماهان کرده است بروز کردن و جایگزین کردن دستگاه‌ها با تکنولوژی جدید است که میتواند حجم تولید را بالا ببرد.

رضایی با توجه به اینکه سیمان ماهان با در اختیار گذاشتن دستگاه هایش  در سیل اخیر کمک بزرگی به شهرستان کرد،گفت:  زمانی که در بحث سیمان بحران مقطعی خوردیم روزانه ۶۰۰ کیسه سیمان در رفسنجان عرضه کردند.

فرماندار در پایان گفت : تغییر اسم از سیمان ذرین به سیمان ماهان قطعا به مصلحت بوده اما پسوند رفسنجان را اضافه کنند تا “سیمان ماهانِ رفسنجان شود و این موضوع در جلسات هیئت مدیره مورد بررسی قرار گیرد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.