۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=10573


فرماندار رفسنجان : نگاه رفسنجانی ها باید صنعتی تر شود

حسین رضایی اذعان کرد:انتظار میرود در رفسنجان نگاه ها صنعتی تر شود و شهر به سمت صنعتی شدن پیش رود و از تک محصولی بودن خارج شود.

به گزارش ایستار ، همایش تجلیل از سیمان ماهان به عنوان واحد نمونه معدنی استان کرمان با حضور مسئولان شهرستان رفسنجان  در هتل هیلان برگزار شد.

فرماندار رفسنجان در این همایش با اشاره به اینکه ۳ هزار کارگر در بخش صنعت داریم که بیش از  ۲۰۰ هزار نفر آنها رفسنجانی هستند ،اذعان کرد: انتظار میرود در رفسنجان نگاه ها صنعتی تر شود و شهر به سمت صنعتی شدن پیش رود و از تک محصولی بودن خارج شودو همچنین سرمایه گذاری در حوزه آهک برای ۴۰ الی ۵۰ نفر اشتغالزایی خواهد کرد.

فرماندار تصریح کرد : حفظ صنعت واجب است، کار خوبی که سیمان ماهان کرده است بروز کردن و جایگزین کردن دستگاه‌ها با تکنولوژی جدید است که میتواند حجم تولید را بالا ببرد.

رضایی با توجه به اینکه سیمان ماهان با در اختیار گذاشتن دستگاه هایش  در سیل اخیر کمک بزرگی به شهرستان کرد،گفت:  زمانی که در بحث سیمان بحران مقطعی خوردیم روزانه ۶۰۰ کیسه سیمان در رفسنجان عرضه کردند.

فرماندار در پایان گفت : تغییر اسم از سیمان ذرین به سیمان ماهان قطعا به مصلحت بوده اما پسوند رفسنجان را اضافه کنند تا “سیمان ماهانِ رفسنجان شود و این موضوع در جلسات هیئت مدیره مورد بررسی قرار گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =