منو

آقای جلالی! این هم نتیجه دیگری از حمایت بی قید و شرط شما است

۱۸ بهمن ۱۴۰۱

تارنمای خبری ایستار// در خبرها آمده بود که حجت الاسلام جلالی به همراه تنی چند از نمایندگان همسو با خود در استان کرمان،جلسه ای با حضور وزیر رفاه داشته و بدنبال لغو الحاق صندوق بازنشستگی مس به آن وزارت خانه بوده است.

اینکه حجت الاسلام جلالی دست از حاشیه سازی برای نظام اسلامی و شهرستان برداشته و بالاخره به دنبال پیگیری یکی از مشکلات خلق الله رفته است جای بسی خوشحالی است.

اما نکته قابل توجه آن است که مصیبت الحاق صندوق بازنشستگی مس ساخته و پرداخته شخصی است که حجت‌الاسلام جلالی تا روز عزل، با تمام توان از او حمایت می‌کرد.

جالبتر آن که جلالی همین امروز هم با تمام قوا از بازماندگان این تیم حمایت می کند و مشخص نیست که در سایه این حمایت تمام قد چه خسارات دیگری در حال تحمیل شدن بر گرده مردم رنجیده رفسنجان است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 9 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.