منو

تغییردر راس ورزش مس، حسین پورمحمدی مدیرعامل شد

حسین پور محمدی طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان منصوب شد.

۲۴ آذر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، حسین پورمحمدی به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس رفسنجان منصوب و جایگزین مجید زیندینی شد.

پورمحمدی پیش از این موسس و مدیرعامل باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان بود که در طی مدت کوتاهی توانست نگاه جدیدی را به توسعه همه جانبه و هماهنگ ورزش رفسنجان تزریق کند. توجه به ورزش پایه، اهتمام به ورزش محلات، حمایت از تیم های مختلف حرفه ای رفسنجان و درخشش آنها در سطح کشور بدون ورود به تیم داری از مشخصه های مدیریت وی بر باشگاه شهرداری رفسنجان بود.

گفتنی است پورمحمدی سابقه حضور درباشگاه مس کرمان را نیز در کارنامه خود دارد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.