منو

شورای ترافیک ” رفسنجان” به دنبال کاهش دغدغه ‌های مردم است

معاون امور عمرانی فرمانداری رفسنجان گفت: تصمیم‌ های شورای ترافیک شهرستان در راستای کاهش دغدغه‌های مردم، ارتقای سطح ایمنی و تسهیل در عبور و مرور اتخاذ می ‌‌شود.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، علی آرمان  در جلسه شورای ترافیک رفسنجان در محل فرمانداری بیان کرد: این تصمیم ‌ها بر اساس مطالعات انجام شده در دستگاه‌ های ذیربط اتخاذ می ‌شود و بر همین اساس باید منطقی‌ ترین، قانونی ‌ترین و کم‌ هزینه بودن آنها به مرحله اجرا گذاشته شود.

او در این جلسه از جانمایی ۱۸ جایگاه بری نصب دوربین های کنترل سرعت خبر داد و افزود: در ایام یک هفته مانده تا عید نوروز؛ اقدامات سفرهای نوروزی توسط دستگاه ها اجرا می شود و این امر تا ۱۵ فروردین ادامه دادر که می توان به حوزه راهداری فعایلت های شستشوی علایم راهنمایی و رانندگی و لکه گیری آسفالت و نیز در بخش نظارتی هم نظارت بر پایانه ها و مجتمع های خدماتی طبق برنامه مدون روزانه انجام خواهد شد.

آرمان ادامه داد: سرعتگاه ها در نقاط ضروری نصب شوند و اجرای منظم قوانین ترافیکی در شهرستان به همدلی، هم ‌افزایی و هماهنگی نیاز دارد.

در این جلسه تصمیم ‌هایی در خصوص اصلاح طرح هندسی کمربندی به میدان خاتم، اختصاص یک دستگاه خودروی کمک دار ویژه دره راگه جهت جلوگیری از بروز خسارت های جانی و مالی به توریست ها، نصب تابلوی راهنمایی در ورودی دره راگه با تاکید به مسافران نوروزی مبنی بر استفاده از راهنمای مسافر، اصلاح دست اندازهای سطح شهر و روستاها و غیره اتخاذ شد.

معاون امور عمرانی فرمانداری رفسنجان خاطرنشان کرد: تصمیم‌ های شورای ترافیک شهرستان در راستای کاهش دغدغه‌های مردم، ارتقای سطح ایمنی و تسهیل در عبور و مرور اتخاذ می ‌شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.