منو

افتتاح نمایشگاه عکس مردمی «مسیر پیروزی» در رفسنجان

آیین افتتاحیه نمایشگاه عکس مردمی «مسیر پیروزی» در فرهنگسرای جوان شهرداری رفسنجان برگزار شد.

۲۲ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،عکس مردمی «مسیر پیروزی» شامل ۲۲ قطعه عکس برگزیده از راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی از امروز به مدت چهار روز برپا خواهد بود.

این نمایشگاه در ادامه پویش «مسیر پیروزی» به‌مناسبت چهل‌و‌چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به منظور نمایش جلوه های ماندگار از اجتماع مردم در ۲۲ بهمن برگزار.شده است.

این مراسم با حضور فرماندار، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، معاون هنری شهرداری، رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی و جمعی از عکاسان برگزار شد.

مسابقه عکس «مسیر پیروزی» به همت خانه مطبوعات، فرهنگسرای رسانه، فضای مجازی سپاه، بسیج رسانه، روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه و اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری در دو بخش حرفه‌ای و موبایلی برگزار شد.

این نمایشگاه تا جمعه بیست و پنجم فروردین ماه همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ برای بازدید عموم در فرهنگسرای جوان در بوستان جوان دایر است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.