منو

استاندار کرمان: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نویدبخش نابودی اسرائیل است

استاندار کرمان گفت: حضور حدود چهل و پنج ساله مردم ایران و جهان در راهپیمایی روز قدس نوید می‌دهد که با یاری خداوند، رژیم جعلی اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد.

۲۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار روز جمعه ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ و مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در حاشیه‌ راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران گفت: حضور گسترده ۴۵ ساله مردم ایران در راهپیمایی روز قدس نشان می‌دهد که دست استکبار جهانی از قلب جهان اسلام کوتاه می‌شود.

وی افزود: مسلمانان به وظیفه شرعی خود عمل خواهند کرد و فتنه‌‌ای که استکبار جهانی در قلب جهان اسلام درست کرده به یاری خدا به زودی جمع خواهد شد.

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر کرمان با حضور گسترده مردم روزه‌دار و همراه با مسئولان استانی از جمله نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار کرمان، نمایندگان مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، مدیران و مسئولان از چهارراه توحید به سمت مصلای امام علی (ع) برگزار شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.