منو

قدردانی امام جمعه رفسنجان از شهرداری برای حمایت از هنرمندان متعهد

امام جمعه رفسنجان اقدامات شهردار و مجموعه شهرداری رفسنجان برای حمایت از هنرمندان متعهد و ایجاد زمینه بروز و ظهور هنر آن‌ها در سطح شهر را مورد ستایش قرار داد.

۲۶ فروردین ۱۴۰۲

وی افزود: از هنرمندان رفسنجانی که در زمینه‌های مختلف با شعر، خط و نقاشی متعهدانه به میدان آمدند تشکر می‌کنیم. در زیرگذر میدان شهید سلیمانی کارهای زیبایی که به نمایش درآمده کار هنرمندان رفسنجانی است.

عسکری بر لزوم میدان دادن و فراهم کردن فرصت برای ظهور و بروز استعدادهای هنرمندان متعهد رفسنجانی، خاطرنشان کرد: از هنر و اندیشه این هنرمندان باید استفاده شود، یکی از شعرای رفسنجانی در همین ماه رمضان در محضر رهبر انقلاب سروده خود را قرائت کرد.

امام جمعه رفسنجان تصریح کرد: در این‌جا لازم می‌دانم از شهردار محترم و مجموعه شهرداری رفسنجان تشکر کنم که از این هنرمندان حمایت کردند، آن‌ها را به صحنه آوردند و راه ورود آن‌ها به صحنه‌های هنری را مهیا کردند.امیدوارم از همه بسترها برای رشد و تعالی فرهنگ اسلامی استفاده کنیم


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.