منو

استاندار کرمان اعلام کرد: آماده‌سازی و ایجاد زیرساخت احداث مسکن در 7 منطقه استان کرمان

استاندار کرمان گفت: عملیات ساخت 1460 واحد مسکن طرح نهضت ملی مسکن در سیرجان و آماده‌سازی و ایجاد زیرساخت احداث مسکن در هفت منطقه در استان کرمان از امروز آغاز می‌شود.

۲۶ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار ظهر شنبه 26 فروردین ماه در جلسه شورای مسکن استان عنوان کرد: 2300 هکتار زمین در شمال و 660 هکتار زمین در جنوب استان کرمان برای اجرای نهضت ملی مسکن آماده و در اختیار طرح گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه ایجاد هماهنگی میان دستگاه‌های زیربنایی، محیط زیست و … در ابتدای ایجاد طرح مدتی زمان نیاز داشت، بیان کرد: یکی از مشکلات کار در اجرای طرح، تامین زمین به ویژه در شهرهایی از جمله کرمان، رفسنجان، جیرفت و … بود.

استاندار کرمان افزود: عملیات آماده‌سازی و ایجاد زیرساخت مسکن طرح نهضت ملی مسکن برای بیش از 500 هکتار زمین در هفت نقطه از استان کرمان شامل بم، بافت، خورسند، شهربابک، کرمان و ریگان از امروز آغاز می‌شود.

فداکار اضافه کرد: همچنین عملیات ساخت یک هزار و 460 واحد مسکونی در دو منطقه از سیرجان آغاز می‌شود.

استاندار کرمان اظهار داشت: تا امروز هزار و 258 هکتار زمین در شمال و 340 هکتار زمین در جنوب استان برای طرح نهضت ملی مسکن آماده و تحویل شده بود که امروز 502 هکتار در شمال به آن الحاق و زمین مورد نیاز برای حدود 19 هزار واحد مسکونی فراهم شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 15 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.