منو

پیشرفت ۲۵ درصدی عملیات اجرایی احداث دیوار حائل رودخانه شور رفسنجان

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان از پیشرفت ۲۵ درصدی عملیات اجرایی فاز دوم احداث دیوار حائل رودخانه شور خبر داد.

۲۷ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، مهندس سیدعلی پورباقری با اعلام این خبر گفت: احداث دیوار حائل رودخانه شور در راستای افزایش پهنای باند خیابان پرستار و رفع گره ترافیکی و تسهیل در تردد خودروها اجرا خواهد شد.

وی افزود: فاز اول این پروژه از حد فاصل پل شهید مطهری تا امیرکبیرغربی به طول ۳۵٠ متر و اعتبار ۱٠٠ میلیارد ریال است که تا چند روز دیگر تکمیل می شود.

پورباقری بیان کرد: فاز دوم این پروژه حدفاصل بلوار شهیدمطهری تا بلوار آیت الصدر به طول ۴٠٠ متر و اعتبار ۷٠ میلیارد ریال است که هم اکنون با پیشرفت ۲۵ درصدی در حال اجراست.

 

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.