منو

از نهضت بهسازی میادین شهری تا رفع گره‌های ترافیکی ۱٠ سال آینده رفسنجان

شهردار رفسنجان از نهضت ساماندهی و بهسازی ۱۶ میدان شهری خبر داد و از اقدامات مدیریت شهری برای رفع گره‌های ترافیکی ۱٠ سال آینده رفسنجان سخن گفت.

۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، کهنوجی اظهار کرد: یکی از مطالبات مردمی در ملاقات‌های مردمی یا دیدار با مردم در مساجد و محلات، بحث بهسازی میادین بود که در دستور شهرداری قرار گرفت. قدمت برخی میادین شهر رفسنجان به 20 تا 30 سال می‌رسد و تخریب زیادی داشته‌اند.

وی افزود: از ساماندهی و بهسازی میدان ابراهیم(ع) به عنوان مرکز شهر، بافت تاریخی و نزدیک به کسبه بازار کار آغاز شد و خدا را شکر کار به اتمام رسید. یکسری المان دارد که در حال ساخت است که نصب خواهد شد.

شهردار رفسنجان تصریح کرد: ساماندهی و بهسازی میدان انقلاب، میدان علی‌ابن‌ابیطالب(ع)، میدان بسیج، میدان 9 دی، میدان قدس، میدان شهیدان پرتوی، میدان شهیدان آزادنیا، میدان آیت‌الله هاشمیان به اتمام رسیده و ساماندهی میدان شهید رضا عباس‌زاده، میدان خاتم‌الانبیاء(ص)، میدان امام خمینی(ره)، میدان آزادی، میدان امام حسین(ع)، میدان امیرکبیر، میدان ولی‌عصر(عج)، میدان جدیدالاحداث مس در تقاطع محور رفسنجان به سرچشمه در بلوار کوثر انجام خواهد شد.

سکان‌دار مدیریت شهری رفسنجان، هدف از بهسازی و ساماندهی میادین شهر را علاوه بر مطالبات مردمی و زیباسازی شهر، رفع گره‌های ترافیکی در آینده برشمرد و گفت: احداث میدان جدید مس موازی با بلوار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی سبب می‌شود گره ترافیکی این بلوار به بلوار کوثر منتقل شده و بار ترافیکی این منطقه کاهش یابد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 5 =

مطالب مرتبط
داریوش ارجمند: چتر هنر گسترده‌ترین دستاورد انسان است

پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: انسان در طول تاریخ پنج دستاورد علم، فلسفه، هنر، عرفان و مذهب را کسب کرد تا با این پنج پدیده، جهان خودش را معنی ببخشد اما چتر هنر گسترده‌تر از همه این دستاوردها است.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
کارفرما در رفسنجان به دلیل بکارگیری اتباع بیگانه بیش از ۲ میلیارد ریال جریمه شد

 یک واحد فرآوری پسته در رفسنجان مورد بازرسی قرار گرفت و ۲۶ تبعه بیگانه غیرمجاز در آن دستگیر و صاحب این ترمینال ضبط پسته(واحد فرآوری پسته) هم به پرداخت ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه شد.

۰۹ آذر ۱۴۰۲
محدودیت شغلی برای اتباع بیگانه در رفسنجان اعلام شد

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رفسنجان درباره محدودیت شغلی مهاجرین افغانستانی توضیحاتی ارایه کرد و گفت: اتباع بیگانه مجاز در رفسنجان که دارای کارت شناسایی و کارت اشتغال هستند فقط می توانند در سه رسته شغلی کوره پزخانه ها، کارهای ساختمانی و کارگاه های کشاورزی مشغول باشند و فعالیت آن ها در صنوف ممنوع است.

۰۸ آذر ۱۴۰۲
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.