منو

دستگیری ۳ سارق با یک مالخر لوازم منازل در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان گفت : ۳ سارق و ۱ مالخر لوازم منزل که در قالب یک باند از ۸ منزل سرقت کرده بودند دستگیر شدند.

۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار، سرهنگ اکبر نجفی  در تشریح این خبر گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در رفسنجان مأموران پلیس آگاهی با بررسی دقیق صحنه های سرقت موفق به شناسایی افراد دخیل در این سرقت‌ها شدند و در ادامه دو متهم را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند .

وی ادامه داد : متهمان در بازجویی های بعدی به دست داشتن فردی دیگر در سرقت ها و فروش اموال مسروقه به یک مالخر اعتراف کردند این دو متهم نیز پس از هماهنگی قضایی در مخفیگاهشان دستگیر شدند .

ایشان تصریح کردند : این متهمان که از افراد سابقه دار بودند به ۸ فقره سرقت در نقاط مختلف شهر رفسنجان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.