منو

پیشرفت بیش از ۶٠ درصدی عملیات بهسازی و زیباسازی میدان شهید پرتوی رفسنجان

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان از پیشرفت فیزیکی بیش از ۶٠ درصدی عملیات بهسازی و زیباسازی میدان شهید پرتوی خبر داد.

۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

وی با اشاره به پیشرفت بیش از ۶٠ درصدی عملیات بهسازی و زیباسازی میدان شهید پرتوی، افزود: این پروژه به مساحت ۱۵٠٠ مترمربع و اعتبار یک میلیارد و ۸٠٠ میلیون تومان تا روزهای آتی به اتمام خواهد رسید.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی و زیباسازی میادین قدیمی شهر از مطالبات مردمی در ملاقات‌های مردمی و دیدار شهردار با مردم در مساجد و محلات بوده است که این مهم در دستور شهرداری قرار گرفته است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − شش =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.