منو

آتش‌سوزی در 15 هکتار از مراتع راویز رفسنجان

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان گفت: 15 هکتار ازمراتع برز در منطقه راویز طعمه حریق شد

۱۱ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از فارس، جلال حسن‌شاهی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی گزارش وقوع آتش‌سوزی توسط اهالی منطقه راویز در ساعت ۹ صبح امروز، ماموران پاسگاه ویژه حفاظت منابع طبیعی رفسنجان به همراه نیروهای هلال‌احمر، سپاه و بسیج به منطقه اعزام  شدند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان ادامه داد: با کمک نیروهای محلی، دهیاران و اعضای شورای اسلامی منطقه راویز، اهالی منطقه مسینان شهربابک، ماموران منابع طبیعی و هلال‌احمر شهربابک پس از هفت ساعت تلاش طاقت‌فرسا آتش در منطقه خاموش شد.

 وی عنوان کرد: در این آتش‌سوزی حدود ۱۵ هکتار از مراتع منطقه برز راویز معروف به سرتخت به دلیل نامعلومی طعمه حریق شد.

حسن‌شاهی متذکر شد: منطقه‌ای که دچار آتش‌سوزی شده در مرز شهرستان رفسنجان و شهربابک واقع شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.