منو

انحراف اتوبوس در محور شهربابک به انار ۱۳ مصدوم برجای گذاشت

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: انحراف اتوبوس در ۷۰ کیلومتری محور شهربابک به انار ۱۳ مصدوم برجای گذاشت‌.

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،سید محمد صابری افزود: ساعت ۲۳:۰۷ شب گذشته در پی دریافت گزارش انحراف از مسیر اتوبوس در کیلومتر ۷۰ محور شهربابک به انار بلافاصله ۲ تیم فوریت‌های پزشکی با همکاری یک تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهار داشت: این حادثه ۱۳ مصدوم برجای گذاشت که بعد از دریافت اقدامات درمانی مناسب توسط تیم های فوریت های پزشکی، هفت مصدوم به بیمارستان ولیعصر (عج) شهربابک و چهار مصدوم به بیمارستان ولیعصر (عج) انار منتقل و ۲ مصدوم در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند.

وی تصریح کرد: مصدومان این حادثه پنج زن و هشت مَرد با رده سنی سه تا ۶۵ ساله هستند.

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر مرکز حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: حال عمومی مصدومان این حادثه مساعد گزارش شده است.

این اتوبوس از بندرعباس به مقصد همدان در حرکت بوده است


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 9 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.