منو

مسئولین از ظرفیت نوجوانان دهه هشتادی استفاده کنند

استاندار کرمان در دیدار صمیمی و گفتگو با جمعی از نوجوانان، بر اهمیت اظهار نظر و استفاده از ظرفیت‌ آنها در امور تاکید کرد.

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار صبح جمعه ۱۵ اردیبهشت با جمعی از نوجوانان شهر کرمان دیدار و گفتگو کرد. استاندار کرمان در این دیدار ضمن شنیدن صحبت‌ها و دغدغه‌های نوجوانان دهه هشتادی، در پاسخ به سوالات آنها گفت: پیگیر یک مجموعه‌ای برای بحث، گفتگو و تبادل نظر نوجوانان و جوانان هستیم که دغدغه نوجوانان در این زمینه رفع شود.

وی با اشاره به بحث امنیت در برخی محله‌های شهر کرمان، گفت: در این راستا با برگزاری جلسه فرماندهی انتظامی استان، مسئله را بررسی و برطرف خواهد شد. استاندار کرمان بر اهمیت اظهار نظر نوجوانان و استفاده از ظرفیت‌های آنها در امور مختلف اشاره داشت و تصریح کرد: کارهای به ظاهر کوچک، اما برکات زیادی دارد، لذا با جدیت پیگیر فعالیت‌های جهادی خود باشید. وی با اشاره به توانمندسازی نوجوانان و جوانان و ایجاد شبکه توانمندسازی در مناطق مختلف شهر، عنوان کرد: آموزش و پرورش یک مجموعه بسیار بزرگ و پر قدرت است و از طرف دیگر این سازمان دارای اثرگذاری بالایی در سطح جامعه است.
فداکار با بیان این مطلب که دانش‌آموزان نیازمند و محروم به نهادهای حمایتی معرفی می‌شوند، خاطرنشان کرد: در فعالیت گروه‌های جهادی علی‌رغم اینکه مشکلاتی وجود دارد اما باید جنگید، تلاش کرد و ناامید نشد. چراکه ارزش کار به همین تلاش‌ها است و خداوند نیز کمک می‌کند. البته در برخی موضوعات نیز پیگیری و مساعدت خواهیم کرد.
وی با اشاره به طرح ساماندهی محلات حاشیه شهر کرمان، عنوان کرد: در این زمینه در حال پیگیری هستیم تا به زودی کار شروع شود، همچنین به دنبال ساماندهی افراد ضایعاتی هستیم تا فضای بهتری بر برخی مناطق شهر حاکم شود. استاندار کرمان با اشاره به اینکه مسئولین محله‌ای شهر و حاشیه شهر باید به حضور و اظهار نظر نوجوانان و جوانان توجه کنند، ابراز داشت: به طور کلی به این نکته توجه جدی داشته باشید که باید همه کارها با توکل بر خداوند انجام شود، چراکه اگر این چنین شد برکات زیادی حاصل خواهد شد و اثر خیر خواهد داشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 12 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.