منو

میدان امیرکبیر رفسنجان جمع آوری و به تقاطع تبدیل می‌شود

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان از جمع آوری میدان امیرکبیر و تبدیل آن به تقاطع خبر داد.

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، مهندس سیدعلی پورباقری با اعلام این خبر گفت: پیشنهاد طرح جمع آوری میدان امیرکبیر در شورای ترافیک رفسنجان داده شد و توسط شهرداری اجرایی خواهد شد.

وی افزود: سکوی میدان امیرکبیر بخش اعظمی از سطح مفید و قابل تردد این خیابان را اشغال کرده بود و همین مسله باعث کندی عبور و مرور و ایجادگره ترافیکی در این مسیر شده است.

مهندس پورباقری هدف از اجرای این طرح تسهیل در تردد وسایل نقلیه و پیشگیری از ایجاده گره ترافیکی به ویژه درساعات اوج ترافیک دانست و خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود در حداقل زمان ممکن سکوی میدان جمع آوری و تبدیل به تقاطع گردد.

شایان ذکر است، جمع آوری میدان مذکور از شب گذشته به همت سازمان عمران آغاز شده و در حال انجام است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 6 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.