منو

قیمت شیر در رفسنجان افزایش نیافته است

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری رفسنجان گفت: قیمت شیر خام در شهرستان تاکنون افزایش نیافته است.

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار؛محمدرضا رحمانی روز دوشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار که در محل فرمانداری برگزار شد افزود: تا به این لحظه هیچگونه افزایش قیمتی از سوی کارگروه تنظیم بازار برای افزایش قیمت شیر در رفسنجان اعلام نشده است.

وی در رابطه با درخواست تعدادی از اعضای شرکت تعاونی گاوداران رفسنجان برای افزایش قیمت شیر، گفت: هنوز پاسخی به این درخواست داده نشده و با مکاتبات انجام شده با معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان مقرر گردیده بازنگری قیمت شیر خام جهت بررسی کارشناسی پیگیری شود.

 رحمانی با اشاره به وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه اظهار داشت: باید اذعان کنیم که افزایش قیمت شیر و لبنیات از یک سو و کاهش قدرت خرید مردم از سوی دیگر منجر به کاهش تقاضا برای خرید محصولات لبنی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است تا زمان اعلام قیمت جدید شیر خام از هرگونه افزایش قیمت این محصول خودداری شود و نهادهای نظارتی در صورت مشاهده هرگونه افزایش قیمت شیر، طی فرایند قانونی برابر مقررات برخورد کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.