منو

شهرداری رفسنجان در 10 روز عملیات بهسازی میدان قدس را انجام داد

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان با اشاره به سرعت در اجرای پروژه‌های شهری، گفت: عملیات بهسازی میدان قدس ظرف 10 روز به اتمام رسید.

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، سید‌علی پورباقری اظهار کرد: عملیات بهسازی میدان قدس به مساحت بیش‌از ۲۵۰۰ مترمربع و اعتبار بیش از ۲۰ میلیارد ریال در مدت 10 روز به پایان رسید.

وی تصریح کرد: بهسازی این میدان برای افزایش زیبایی بصری و همچنین پاسخ به مطالبه شهروندان در دستور کار این معاونت قرار گرفت که هم‌اکنون تکمیل و به بهره‌برداری رسید.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان همچنین گفت: زیباسازی این میدان که یکی‌از میادین اصلی شهر نیز محسوب می‌شود شامل نصب المان‌ها و نورپردازی آن نیز انجام می‌شود تا جلوه‌ زیباتری به شهر ببخشد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.