منو

آغاز برداشت گل محمدی در شهرستان راور

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان راور گفت: پیش بینی می‌شود امسال حدود ۴۷ تن گل محمدی از گلستان‌های شهرستان راور برداشت شود

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،خواجویی افزود: برداشت گل محمدی در شهرستان راور از نیمه دوم فروردین شروع و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد و ۳۰ هکتار از اراضی شهرستان راور به کشت گل محمدی اختصاص دارد.

وی با توجه به گرمای زودرس راور گفت: گلستان‌های ما زودتر به گل نشستند، اما به علت خنکی هوا، گلستان‌های بخش کوهساران تا اواسط خرداد دارای گل می‌باشند.

خواجویی اضافه کرد: میانگین برداشت از ۲۸ هکتار گلستان‌های بارور راور در هکتار ۱۷۰۰ کیلوگرم است و گل‌های به دست آماده بیشتر برای مصارف گلاب گیری سنتی و فراورده‌های آن شامل غنچه خشک، گلبرگ خشک، گلاب و اسانس می‌باشد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.