منو

افتتاح نخستین مرکز فنی و حرفه‌ای زندان‌های کشور در کرمان

نخستین مرکز فنی و حرفه‌ای زندان‌های کشور در زندان مرکزی کرمان گشایش یافت.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، پیش از ظهر امروز نخستین مرکز فنی و حرفه‌ای زندان‌های کشور در زندان مرکزی کرمان با عنوان مرکز سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افتتاح شد.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در آین افتتاح این مرکز اظهار داشت: به‌دنبال راه‌اندازی  مرکز ثابت فنی و حرفه‌ای در زندان‌‌های کشور هستیم تا با بهره‌گیری از توان مربیان فنی و حرفه‌ای بسترسازی لازم برای توسعه اشتغال صورت گیرد.

غلامعلی محمدی از نامگذاری سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان مهار تورم و رشد تولید سخن به‌میان آورد و ادامه داد: رشد تولید در  گرو رشد اشتغال است.

 وی بیان داشت:  اعطای کارت صنعتگری یک حرکت ملی‌ست که در زندان‌های کشور صورت گرفته است و ایجاد  اشتغال برای مددجویان در حین تحمل کیفر و بعد از آن مدنظر قرار گرفته است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.