منو

اولین عمل اهدا عضو در سال جاری انجام شد

محمد جواد محمد جعفری پدرجوان ۲۸ ساله رفسنجانی با اهدای ۴ عضو  بدن خود به بیماران نیازمند عضو  زندگی بخشید.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، زهرا عظیمی کارشناس هماهنگ کننده پیوند اعضا،خبر داد؛عصر امروز پدر جوان ۲۸ ساله رفسنجانی با اهدای چهار عضو حیاتی از بدن خود نجات‌بخش جان چهار بیمار نیازمند عضو شد.

زهرا عظیمی توضیح داد:محمد جواد محمد جعفری اولین اهدای عضو در سال جاری است که ۱۶ ام اردیبهشت ماه در اثر سانحه تصادف بوسیله آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به اورژانس منتقل شده ودر بخش آی. سی. یو ۱ بستری  وبا تایید مرگ مغزی این جانبخش  توسط تیم پزشکی تشخیص  با رضایت خانواده ایثارگرش  در تاریخ بیستم اردیبهشت در آستانه هفته ی اهدای عضو چهار  ارگان حیاتی قلب ،دو کلیه وکبد را به بیماران نیازمند عضو زندگی بخشید.

زهرا عظیمی تلاش های همکاران خود در انجام فرایند پیوند اعضا را یادآور شد و از همه آن ها به خصوص تلاش مسئول واحد پیوند اعضای دانشگاه دکتر پاکزاد،  تکنیسین اورژانس ۱۱۵،کارکنان اورژانس،و آی. سی. یو قدر دانی کرد و افزود:والحق که چه دشوار است این تصمیم ،چه مصمم است این اراده ی وصف ناپذیر وچه آزمون الهی غریبی رابا سر بلندی می گذارند،گویی در آن لحظات عجیب ،در اوج وصلند ومی توان فریاد رهایی از نفس را از ذره ذره ی وجودشان شنید.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.