منو

ستاندار کرمان از اصلاح قیمت های کودهای کشاورزی از هفته آینده خبر داد

استاندار کرمان با اشاره به اصلاح قیمت های کود که افزایش یافته بود گفت: از هفته آینده قیمت های کودهای کشاورزی اصلاح و به ازای هر هکتار زمین کشاورزی هم ۳۰۰ کیلوگرم انواع کود شیمیایی اعطا می شود.

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،محمدمهدی فداکار روز گذشته در حاشیه سفر به رفسنجان اظهار کرد:سال قبل قیمت برخی از کالاها از جمله کودهای شیمیایی اصلاح شد اما در بحث اصلاح یارانه ها مشاهده کردیم که قیمت کود از جمله فسفات، پتاسیم و اوره گران شد.

وی افزود: البته کود شیمیایی اوره در سال قبل در مرحله ای گران شد و بعد از پیگیری ها قیمت آن کاهش یافت.
فداکار ادامه داد: باز هم امسال اخیرا در بازار مشاهدات گران شدن کودهای شیمیایی از جمله اوره گزارش شده که با پیگیری های انجام شده قرار است از شنبه هفته آینده قیمت ها اصلاح شود تا قدرت خرید کشاورزان در حوزه کودها بالا برود.
استاندار کرمان بیان کرد: در این راستا هم قرار است به ازای هر هکتار ۲۰۰ کیلوگرم کود شیمیایی اوره، ۵۰ کیلوگرم کود پتاسیم و ۵۰ کیلوگرم کود ازته در اختیار کشاورزان پسته کار قرار گیردتا مشکلات مردم مرتفع شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 20 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.