منو

دم خروس جشن تولید هم بیرون زد/کاهش ۱۰ درصدی تولید شرکت ملی صنایع مس

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار//بر اساس آخرین آمار منتشر شده، تولید در شرکت ملی صنایع مس ایران نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد کاهش را نشان میدهد.این در حالی است که مسوولین ساکن دفتر مرکزی مس ، مدعی جهش در آمدهای شرکت مس در سال گذشته بودند و مدیران مجتمع مس سرچشمه نیز جشنی پر سر و صدا برای افزایش تولید!!! در سرچشمه به راه انداختند.

بیش و پیش از هر نکته شاید مهم ترین دلیل عقب گرد شرکت ملی مس در بخش تولید، رویه سیاست زده در مجموعه مس است که چند سالی است مناصب فارغ از توانمندی ها و بر اساس روابط سیاسی دست به دست می شوند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.