منو

دومین عمل اهدای عضو در رفسنجان انجام شد

جوان رفسنجانی  به نام مصطفی نجفی با اهدای چهار عضو  بدن خود، به بیماران نیازمند عضو زندگی دوباره بخشید.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،جوان ۳۰ ساله رفسنجانی به نام مصطفی نجفی با اهدای ۴ عضو حیات بخش خود به بیماران نیازمند عضو زندگی دوباره بخشید و دومین عمل اهدای عضو شهرستان را به نام خود ثبت کرد.

زهرا عظیمی کارشناس هماهنگ کننده  پیوند اعضای دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان امشب با اعلام این خبر اذعان کرد: این جانبخش در شامگاه۲۲ اردیبهشت ماه در اثر سانحه تصادف توسط اورژانس ۱۱۵ به اورژانس بیمارستان حضرت علی‌ابن‌ابی‌طالب (ع) منتقل و به در بخش آی سی یو ۲ بستری شد.

وی  تلاش‌های بی وقفه  پزشکان ،پرستاران آی سی یو ۲،پرسنل اورژانس و اورژانس ۱۱۵،مسئول واحد پیوند اعضا(دکتر پاکزاد)را یاد آور شد و گفت : متاسفانه مرگ مغزی این جانبخش  در  تاریخ ۲۵ اردیبهشت توسط پزشکان تیم پزشکی تشخیص تایید شد.

عظیمی ادامه داد:  با رضایت خانواده ایثارگر این جانبخش عصر امروز و در هفته‌ی اهدای عضو؛ چهار عضو  حیاتی قلب،کبد،کلیه ها  به بیماران نیازمند عضو اهدا شد.

وی در ادامه گفت: جان‌بخشی تنها مختص ذات لایموت حق تعالی است، اما آنگاه که خدا اراده کرد جلوه جبروت خویش را برای بندگان به تجلی درآورد، فرشتگانی زمینی را نماینده فضل خود کرد؛همان‌هایی که اکنون با نثار عضو خویش متجلی ذات حیات‌بخش خدا شدند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.