منو

دستگیری سارق سیم و کابل در رفسنجان

فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری یک سارق سیم و کابل مخابراتی با کشف ۶ فقره سرقت در نقاط مختلف این شهرستان خبر داد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار،”اکبر نجفی” در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند مورد سرقت سیم و کابل مخابرات، بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی یک سارق سابقه دار سیم و کابل مخابرات را شناسایی و این فرد را ضمن هماهنگی قضایی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ نجفی ادامه داد: در بازجویی به عمل آمده از متهم ۶ فقره سرقت در نقاط مختلف شهر رفسنجان کشف و در بازرسی از مخفیگاهش نیز مقداری سیم و کابل مخابرات و یک عدد قیچی بزرگ که جهت چیدن سیم ها از آن استفاده می شد کشف شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − نه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.