منو

شهرداری و شورای شهر نام رفسنجان را در حد خود اعتلا بخشیدند

فرماندار رفسنجان با قدردانی از تلاش صادقانه شهردار و شورای شهر، اظهار کرد: شهرداری و شورای شهر نام رفسنجان را در حد خود اعتلا بخشیدند.

۲۸ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،حسین رضایی در آیین تجلیل از خبرنگاران، اظهار کرد: بهترین قاضیان مردم هستند و به آن اذعان دارند که هر چند وقت شهر دچار تغییر و آبادتر می‌شود.

وی به جابجایی مهمان‌شهر در زمان مدیریت شهری دوره ششم اشاره و بیان کرد: این موضوع، یک معضل اجتماعی را حل می‌کند در حالی که اصلاً وظیفه شهرداری نبود و هیچ شهرداری زیر بار این قضیه نرفته بود.

فرماندار رفسنجان بیان کرد: در موضوع جابجایی زندان رفسنجان نیز شهرداری پای کار است و ما از مهندس کهنوجی در این رابطه قدردانی می‌کنم.

رضایی در ادامه از زحمات اصحاب رسانه نیز تشکر کرد و گفت: کمبودی که وجود دارد تحلیل خبری و بالا رفتن اخلاق خبرنگاری است که باید انجام شود، برخی رسانه‌ها دست به سیاه‌ نمایی اقدامات شهرداری می‌زنند یا صوتی را منتشر می‌کنند در حالی که بدون اجازه فرد نباید منتشر شود. البته بالای 95 درصد رسانه‌های رفسنجان اخلاق حرفه‌ای خبرنگاری را رعایت می‌کنند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.