منو

توزیع الکترونیکی فرآورده‌های نفت سفید در کرمان/حواله‌های کاغذی حذف شد

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمان گفت: از ابتدای تیر ماه امسال توزیع فرآورده‌های نفتی سفید و گاز خرده‌فروشی بر روی بستر کارت بانکی و به شکل الکترونیکی صورت می‌گیرد و حواله‌های کاغذی حذف شده است.

۱۵ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از فارس ، سیدباقر نورالدینی ظهر امروز در نشست خبری از کاهش کشفیات سه ماهه امسال در حوزه نفت و گاز به میزان حدود 200 درصد خبر داد و گفت: مجموع کشفیات فرآوده‌های نفتی سه ماهه ابتدای سال گذشته یک میلیون و 220 هزار لیتر بوده و که در سه ماهه امسال به 440 هزار لیتر رسیده است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمان اجرای طرح‌های پیمایشی ناوگان سنگین برون شهری، ارتقای سامانه‌های درخواست فرآوده‌های نفتی را از رویکردهای موثر در کاهش قاچاق سوخت عنوان کرد.

وی با بیان اینکه تمام کاربرها باید از سوی سازمان‌های متولی خودشان معرفی شوند، افزود: از ابتدای تیر ماه امسال توزیع فرآورده‌های نفتی سفید و گاز خرده‌فروشی بر روی بستر کارت بانکی و به شکل الکترونیکی صورت می‌گیرد و حواله‌های کاغذی حذف شده است.

نورالدینی خاطرنشان کرد: افزایش نرخ یکی از دلایل کاهش قاچاق خواهد بود، اما سامانه‌های جدید و نظارت‌ها اثرگذاری بیشتری را دارد.

کالاهای بی‌کیفیت نیز که به سلامت جامعه آسیب می‌زنند

احسان یوسفی‌پور مدیر اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان کرمان از فراهم شدن امکان فروش کالاهای تمکلیکی از طریق بورس کالایی خبر داد و گفت: این قانون به تصویب رسیده است و با ابلاغ آن می‌توان کالاهای ارزشمند را از این طریق به فروش رساند.

وی ادامه داد: فروش کالا به شرط صادرات از دیگر موارد فروش اموال تملیکی است که شامل کالاهایی است که فروش داخلی آنها منجر به آسیب به تولیدکنندگان داخلی می‌شود، لذا به شرط صادرات فروخته می‌شوند.

یوسفی‌پور ابراز داشت: فروش کالاهای باکیفیت و مورد نیاز جامعه از جمله کارخانجات و تولیدات داخلی را نیز داریم که اینها را سریع تعیین تکلیف کرده و از گمرک خارج می‌کنیم تا به مرحله مزایده گذاشته شوند.

وی گفت: کالاهای بی‌کیفیت نیز که به سلامت جامعه آسیب می‌زنند و یا استاندارد لازم را ندارند به صورت ماهانه منهدم می‌شوند.

مدیر اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان کرمان، فروش سه ماهه اول امسال این مجموعه را 23 میلیارد ریال عنوان کرد که در سال گذشته 18 میلیارد ریال بوده است.

وی اظهار کرد: در هفته پیش روی، انهدام محوله‌ای از البسه و کشف مستعمل، دارو و لوازم آرایشی غیراستاندارد و قاچاق به ارزش ریال 20 میلیارد ریال را خواهیم داشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.