منو

نخستین کلینیک بازتوانی قلبی و عروقی استان کرمان در رفسنجان افتتاح شد

نخستین کلینیک بازتوانی قلبی و عروقی بخش خصوصی در رفسنجان با حضور فرماندار و جمعی از پزشکان و مسئولین شهرستان بطور رسمی افتتاح گردید.

۲۸ مهر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، دکتر علی اسماعیلی ندیمی مسئول این کلینیک و متخصص بیماری های قلب و عروق در این آیین اظهار داشت: خدمات کلینیک بازتوانی در واقع جزیی از درمان بیماران قلبی می باشد.

 بیمارانی که دچار سکته قلبی  یا عمل جراحی عروق  قلب و یا  تعویض دریچه شده اند، می توانند از خدمات این مرکز  بهره مند شوند، خدمات این مرکز می تواند برای بیماران دچار نارسایی قلبی و یا گرفتاری عروق محیطی هم مفید باشد.

وی افزود: این مرکز مجهز به دستگاه های مورد نیاز بوده و همچنین مشاوره تغذیه و روانپزشکی بیماران نیز انجام می شود که در حال حاضر شش پرستار آموزش دیده و مجرب مشغول ارائه خدمت در این مرکز هستند.
دکتر اسماعیلی ندیمی بیان کرد: در این مرکز بیماران می توانند به تعداد ١٢تا ٣٦  جلسه خدمات بازتوانی را دریافت کرده و پس از تکمیل دوره درمان انتظار می رود بیماران به ظرفیت فعالیت قبلی خود بازگردند.
وی ادامه داد: جدیدا دستگاهی به نام ( ای. ای. سی. پی ) هم به مجموعه بازتوانی اضافه شده  که برای گروه های خاصی از بیماران  موثر است.
دکتر اسماعیلی در پایان اظهار داشت: که این  مرکز با داشتن فضای فیزیکی مناسب و امکانات لازم و پرسنل مجرب پذیرای بیماران از سایر نقاط استان هم می باشد و امیدواریم با ارائه این خدمات بتوانیم کیفیت زندگی بهتری را برای بیماران رقم بزنیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 16 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.