منو

فرماندار رفسنجان؛ ۱۹۷ واحد صنعتی در شهرستان رفسنجان پروانه بهره‌ برداری دریافت کردند

فرماندار رفسنجان با اشاره به اینکه ۱۹۷ واحد صنعتی در شهرستان پروانه بهره‌ برداری دریافت کردند، گفت: سرمایه گذاری که برای این کارخانجات و واحدهای صنعتی به کار رفته بالغ بر 183 هزار میلیارد ریال است.

۱۵ آبان ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، حسین رضایی در دیدار با رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان اظهار کرد: تا کنون ۱۹۷ واحد صنعتی در رفسنجان پروانه بهره‌برداری دریافت کردند که با سرمایه گذاری 183 هزار میلیارد ریال فعالیت می‌ کنند و زمینه اشتغال 19 هزار و 470 نفر را فراهم کرده است.

مهندس رضایی بیان کرد: چنانچه مشکلی در حوزه صنایع، معادن شهرستان وجود داشته باشد در رفع این مسایل از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود زیرا تمام تلاش ما در حفظ و افزایش اشتغال و رفع بیکاری است.

در ادامه این دیدار مهندس منصور دُرتاج رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هم با اشاره به صدور جواز تأسیس برای 60 واحد صنعتی شهرستان از ابتدای سال جاری تا کنون بیان کرد: برای این واحدها هم درمجموع 412 نفر به کار گربته شدند.

وی ادامه داد: یکی از مشکلات عمده حوزه صنایع و معادن و واحدهای تولیدی در شهرستان کمبود نقدینگی و سرمایه گذاری است که تقاضای اعطای تسهیلات کم بهره را به واحدها داریم تا ضمن حمایت از تولید بیکاری رقم نخورد.

در این جلسه فرماندار رفسنجان قول رفع مسایل و مشکلات موجود در این بخش را داد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.